KURUMSAL
KURUMSAL
MERT İŞ MAKİNALARI
İş yerimiz, 1990 yılında Mustafa Erdoğan İnel tarafından Kayseri'de kurulmuştur. İşyerimizde, her türlü iş makinaları ve hidrolik kaya kırıcılarının tamir ve bakım hizmeti verilmektedir. İnan Makina ile yapılan bayilik anlaşmasıyla birlikte hidrolik kaya kırıcılarının yedek parça satışına başlanılmıştır.

İnşaat, hafriyat ve madencilik sektörlerinde; parçaların uzun ömürlü ve ürünlerin fiyatının ekonomik olması çok önemlidir. Bu sebeple sunduğumuz güleryüzlü hizmet, kaliteli ve hesaplı ürün anlayışımızla kendi alanında iş yapan bir çok firmanın arasında, Kayseri'de seçkin bir konumda yer almaktayız.

Müşterilerimize karşı her zaman dürüst ve samimi davranışımız, sunduğumuz hizmet kalitesi ve edinmiş olduğumuz iş tecrübemiz, bulunduğumuz bölgede bizim lider ve aranan servis olmamızı sağlamıştır.
Servisimizde < b> Müşteri Memnuniyeti < /b> ilkesi altında kendi dalında uzmanlaşan kadrosu ile siz müşterilerimize en uygun fiyattaki en kaliteli hizmeti, en hızlı şekilde vermeyi amaç haline getirmiş bulunmaktayız.
Mert İş Makinaları Kayseri 2012